Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

ladat 


Alba oblíbenců

Alba lidí, které má ladat v oblíbených


reklama

56 fotek, 7.4.2016, 32 zobrazení, 8 komentářů | krajina, příroda, vesnice, země
51 fotek, minulý týden, 15 zobrazení, 7 komentářů | cestování, koníčky, příroda, rodina-přátelé, země
Omiš – skvělá lezecká oblast nacházející se u ústí řeky Cetiny do Jaderského moře. V oblasti je celá řada lezeckých možností od jednodélkových cest po vícedélky. Jednodélkové cesty patří k těm delším, i když i kratší cesty jsou tu k dispozici. Délka cest se běžně pohybuje kolem dvaceti metrů, ale najdou se tu i spousty 35 nebo 40 metrů dlouhých jednodélek.
V Omiši je spousta lezeckých oblastí a v těch, co jsme zatím měli možnost lézt (Babina bara, Planovo, Stromorica a i vzdálenějěší Brela, jsou cesty velmi dobře a na husto odjištěny borháky a nýty.
Některé cesty jsou docela dost oklouzané, ale v porovnání se soutěškou Klanci v Paklenici, je to zatím ještě snesitelný stav. V některých sektorech jsme narazili na krásně ostrý vápenec.
Obtížnost cest je tu rozmanitá. Na své si přijdou i lezci lehčích cest i lezci, kteří vyhledávají těžké prásky. My si vybírali cesty v rozmezí obtížnosti 4b až 6a+.
Na Kamčatce http://kamcatka2017.webnode.cz/ nás žádné pořádné skalní lezení nečeká. Ale dobrou fyzičku budeme rozhodně potřebovat. Kromě skoro každodenního tréninku jsme si naplánovali několik přípravných akcí zaměřených právě na zvyšování fyzické kondice. A k tomu patří i skalní lezení. Ono lézt každý den několik hodin ve výhni skal dá organismu docela zabrat.
Vyrazili jsme proto se Zdendou na týden do Omiše – krásné lezecké oblasti na břehu Jaderského moře a tam své lezecké touhy ukojili.
Náš pestrý program vypadal asi následovně. Ráno brzo vstát, sednout na kolo a dojet do skal. Do oběda lézt, co to jde, pak na kole návrat do kempu, relax v moři a na večer zase sednutí na kola a hurá zpátky do skal.
Druhý den to samé, jen jsme místo kola využili auta a dopravili se do vzdálenější oblasti. Po obědě zase zpátky, koupačka v moři a večer se jde zase do akce nejprve kolo a pak skalky.
Lezli jsme obtížnosti v rozmezí 4c – 6a+. Něco bylo oklouzané, něco ne.
Tento program jsme si zpestřili sjetím řeky Cetiny na raftu. Je to spíš pohoda, než nějaká divočina. Obtížnost I. max. II. Ale Cetina je krásná řeka a pár hodin pádlování také něco tělu dá.
Večery jsme trávili romanticky na břehu moře u svitu solární lampiček, které jsme si přes den nabili a občas jsme si zabékali u kytary.
No řekněte, co víc si přát.
12 fotek, 10.6.2017, 11 zobrazení, přidat komentář | makro, příroda
Slatinné louky poblíž Mělnické Vrutice.
40 fotek, 29.12.2016, 25 zobrazení, 39 komentářů | krajina, vesnice, země
(49.9844153N, 15.0089603E)
jižněji je ještě jeden,jehož album už bylo
1 fotka, 3.5.2016, 42 zobrazení, 12 komentářů | události
Ahojte Rajčátka,
Server Rajče jsem začala používat, abychom se s mou sestrou mohly podívat, kde jsme běhaly. Dnes mám díky Rajčeti spoustu dobrých známých se kterými sdílím stejný zájem a to“Focení “.
Ráda se s vámi procházím albem po horách, lesem, městem i kytičky pohladí po duši – a nechci se toho vzdát pro zlodějský wallpart.com !!!
Když smažu svá alba nic se nezmění, už jsou ukradená, a to podruhé (už asi před třemi roky jsem dostala do pošty prezentace a v nich byly použity mé fotky). Zůstanu a budu vkládat fotky v menším rozlišení a nebo najdu lepší vodoznak.
Všichni zápasíme s časem a já jsem velmi ráda v této společnosti, která mně obohacuje o nové zážitky s vašich cest a pohledem na svět vašim objektivem.
14 fotek, 6.6.2017, 17 zobrazení, přidat komentář | makro, příroda
Po neomluvitelném faux pas s prstnatci májovými jsem se vydal na Bohyňská lada o dva týdny později a tentokrát fotil prstnatec fuchsův, aspoň pevně doufám :-)
103 fotek, letos v květnu, 28 zobrazení, 34 komentářů
Směs fotek z předešlého dne otevřených dveří letiště Čáslav a část fotek z hlavního dne... Je to o krásných strojích, detailech a samozřejmě i o lidech ?-) Mějte se a díky za návštěvu
100 fotek, minulý čtvrtek, 8 zobrazení, přidat komentář
10 fotek, minulou neděli, 96 zobrazení,
31 fotek, 19.8.2016, 53 zobrazení, 46 komentářů | krajina, příroda, země
varování:pro někoho stejné fotky
35 fotek, minulou neděli, 29 zobrazení, 75 komentářů
bylo nás móóc zúčastněných, asi 1300 ks
2 fotky, minulou neděli, 28 zobrazení, 16 komentářů
poněkud podivný tmavý opylující hmyz, vzhledem připomínající včelu, jen o dost větší. Nikdy jsem nic takového neviděla.

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.